Cennik - Wynajem wózków widłowych w woj. dolnośląskim

W ramach usług oferowanych przez TM Service możliwy jest wynajem wózków widłowych. Cena takiej usługi jest uzależniona nie tylko od okresu, na który taki sprzęt chcemy wydzierżawić, ale również od rodzaju maszyny oraz jej możliwości.

Wypożyczalnia wózków widłowych

 

Cennik naszych usług znaleźć można poniżej. Dzięki temu, każda z osób zainteresowanych skorzystaniem z ofert najmu, może oszacować, jaki będzie to koszt. Oczywiście, czym mniejszy udźwig maszyny, tym mniej pieniędzy trzeba zapłacić. Proponujemy zarówno możliwość wypożyczenia na dobę, na tydzień, jak i na miesiąc. Warto zauważyć, że czym dłuższy czas korzystania, tym niższy jest koszt dobowy.

Najtańsze są oczywiście maszyny o udźwigu od półtora do dwóch ton, najdroższe - te, które mogą podnosić nawet szesnaście ton!

Wynajem wózków widłowych - cennik

 

Dzięki temu, że w TM Service nie proponujemy tylko i wyłącznie możliwość wypożyczenia, ale również zakupu, każdy może dokładnie sprawdzić daną maszynę. Jeśli okaże się, że jest to idealny wariant dla nas, możliwe jest zakupienie tego konkretnego sprzętu - a ponieważ jest to sprzęt używany, koszt z pewnością będzie mniejszy, niż gdybyśmy kupowali nowy pojazd od producenta. Jeśli jednak potrzebujemy skorzystać z oferowanych przez TM Service maszyn jedynie przez kilka miesięcy, prosimy o kontakt – w przypadku dłuższych umów, koszt będzie ustalany indywidualnie.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy TM Service! Dzięki naszej ofercie możliwe będzie skorzystanie ze specjalistycznych maszyn - zarówno jednorazowo i doraźnie, jak i na dłuższy okres.

Wynajmowane wózki można również u nas kupić.


* Przy wynajęciu wózka powyżej 3 m-cy stawki są ustalane w drodze indywidualnych negocjacji


Oferujemy własny transport przy wynajmie wózków widłowych - do dyspozycji laweta o udźwigu 10 ton. Cena transportu ustalana jest indywidualnie, a zależy ona od wagi wózka widłowego oraz kilometrów.

Zamów