Blog

 • 01/09/2020 0 Komentarze
  Rejestracja i przeglądy wózków widłowych. Co warto wiedzieć?

  Wózki widłowe ułatwiają pracę w magazynach oraz halach, gdzie służą do szybkiego i bezpiecznego transportu towarów. Jednak sam zakup wózka to nie wszystko. Pojazd trzeba jeszcze zarejestrować, a następnie pamiętać o dokonywaniu jego regularnych przeglądów. Więcej w naszym wpisie.

  Dowiedz się więcej
 • 01/09/2020 0 Komentarze
  Wypożyczalnia wózków widłowych

  Wózki widłowe idealnie sprawdzają się przede wszystkim przy składowaniu towaru. Natomiast służą one również do przewożenia różnorodnych rzeczy, a nawet zwierząt w takich miejscach jak zoo czy imprezy masowe. Wypożyczalnie wózków widłowych oferują krótkoterminowe oraz długoterminowe umowy. Jeżeli wózek będzie potrzebny sezonowo lub przy niespodziewanych przeładunkach, lepiej wynajmować go tylko na krótki czas. Jednak czasem umowa długoterminowa jest po prostu bardziej opłacalna.

  Dowiedz się więcej
 • 01/09/2020 0 Komentarze
  Awaria wózka widłowego

  Serwisy wózków widłowych oferują szeroką gamę usług. Warto wybierać takie, które proponują wykwalifikowanych techników, oryginalne części zamienne oraz odpowiedni sprzęt diagnostyczny. Gwarantuje to wysoką jakość naprawy czy przeglądu, a przede wszystkim solidność i kompleksowość. Awarie mogą być wykonywane w warsztacie lub w miejscu wskazanym przez klienta. Dobry serwis wózków widłowych jest gwarancją, że sprzęt posłuży firmie przez lata.

  Dowiedz się więcej
 • 01/09/2020 0 Komentarze
  Wynajem wózka widłowego. Zalety rozwiązania

  Prowadząc gospodarstwo rolne niejednokrotnie mamy konieczność przeniesienia wielkich gabarytowo i stosunkowo ciężkich przedmiotów. Są to chociażby płody rolne, skrzynie z owocami, czy środki ochrony roślin, nawozy. Wszystkie te czynności charakteryzuje jedno, a mianowicie sezonowość obciążenia prac, która w branży rolniczej występuje kilka razy w roku, ale przez tylko kilka dni.

  Dowiedz się więcej